Login:
Heslo:Co nás v nejbližších měsících čeká a nemine.

Informace o jednotlivých akcích, výjezdech a všem, co nás čeká nejen do konce roku 2019, najdete zde v článku.

Datum: 2.10.2019 | Zhlédnuto: 1968x


1) Valná hromada Motorfans

Valná hromada Motorfans se bude konat v pátek 25. října 2019 od 18 hodin v malém sále Restaurace Gerbera. Členové dostali pozvánky s programem emailem, který mají uvedený na svém profilu na www.motorfans.cz.

2) Výjezdy

V sobotu 26. října autobusový výjezd do Ústí nad Labem. 

V sobotu 2. listopadu výjezd busem nebo vlakem na Slávii.

V sobotu 16. listopadu speciální vlakový výjezd do Litoměřic. Součástí speciálního vlaku bude pojízdná hospoda s točeným pivem a něčím na zub. Výjezd se bude platit dopředu na účet Motorfans. V Litoměřicích máme předběžně zamluveno 130 míst v Budvarce a moc se na nás těší! :D  Veškeré informace se dozvíte ve speciálním článku dostatečně dopředu.

O jednotlivých výjezdech budete jako vždy informováni ve výjezdových článcích.

3) Kalendář Motorfans

Po roční pauze chystáme fanklubácký kalendář. Kalendář bude zaměřený na různá časová období Motoru. Pokud by někdo měl doma dresy z různých časových dob Motoru a byl by ochotný je zapůjčit na focení, ať se prosím ozve na motorfans@email.cz nebo na FB stránce Motorfans. Prosíme o přiložení fotografie dresů. I odměna je na domluvě. Předem děkujeme.

4) Sbírka školních a výtvarných potřeb pro Hlušata

Během prosince (datum upřesníme) bude probíhat sbírka na naše "Hlušata", což jsou děti z mateřské, základní a střední školy pro sluchově postižené v Českých Budějovicích. Sbírka bude zaměřená jako v loňském roce na školní a výtvarné potřeby. Děti nepohrdou ani suvenýrem oblíbeného Motoru. Za všechny dary předem děkujeme.

 

Další aktuality budeme průběžně přidávat.