Login:
Heslo:Sbírka školních potřeb pro sluchově postižené děti

Sbírka proběhne v sobotu 1. února před zápasem s Chomutovem. Pozor začátek zápasu je už od 16:00! Za dary předem děkujeme!

Datum: 22.1.2020 | Zhlédnuto: 2429x


V sobotu 1. února proběhne před domácím zápasem Motoru s Chomutovem sbírka školních, výtvarných a malířských potřeb pro sluchově postižené děti.
V předchozích dvou letech sbírka přinesla mnoho věcí, které nejen během školní docházky využili žáci pro sluchově postižené v Českých Budějovicích, Riegrova 1. Doufáme, že se letos při 3. ročníku vybere spousta potřeb, které žáci opravdu ocení. Předem děkujeme za každý dar.
 
Ptáte se, co se vlastně bude sbírat? Odpověď je jednoduchá. Sbírat se budou školní potřeby, výtvarné a malířské pomůcky a případně karetní či deskové hry. Pořád nevíte, co přinést? Tak tady je konkrétní inspirace: čtvrtky, lepidla, nůžky, pastelky, fixy, tužky, barevné papíry, bločky, sešity, pravítka, voskovky, krepový papír, penál, karty, pexesa, omalovánky... A nepohrdneme ani papíry na kreslení (do kopírek nebo šmíráky). 
Žáci chodí fandit na Motor, takže budou rádi i za Motorácké artefakty.
Prosíme nenoste nám hračky! Vše, co se chystáte věnovat, by mělo být nové nebo v dobrém (zachovalém) stavu.
 
Vaše dary budeme vybírat ihned u vstupů do Budvar Arény do předem připravených krabic nebo během přestávek v kotli u bubnů. 
 
Za každý Váš dar děkujeme!
 
Celkem se vybralo 7 krabic potřeb. Z rukou zástupců vedení fanklubu převzali za celou školu tito žáci. Ještě jednou moc všem děkují! 
sbírka potřeby 2020