Login:
Heslo:Autobusový výjezd do Litoměřic

Vlakový výjezd zrušen, zvolena náhradní varianta -> dva autobusy s celkovou kapacitou 103 lidí. Info uvnitř článku.

Datum: 31.10.2019 | Zhlédnuto: 8927x


Je nám to líto, ale jsme nuceni vlakový výjezd zrušit.

SŽDC nám posunula odjezd na 7:20 a prodloužily dobu na trati o další hodinu. Ale to nebyl jediný důvod zrušení vlaku. Dalším a asi hlavním důvodem byl nečekaný nezájem ze strany fanoušků... Kapacita vlaku je 380 lidí a pronájem vlaku je fixně daný na 202 000,-. Splatný samozřejmě dopředu (v pátek 8.11.). K dnešnímu dni je přihlášeno 110 lidí a i jednoduchou matematikou se dostaneme na částku, která nepokryje ani polovinu nákladů. Doplatit danou částku (a doufat,že se lidi donahlásí a zaplatí) není ve finančních možnostech fanklubu. Přes velké naštvání a hlavně zklamání jsme nuceni speciální vlakový výjezd zrušit.

Nabízíme náhradní variantu, a to vypravení dvou autobusů. Cena je nižší a pořád platí, že je v ní započítaná i vstupenka na zápas. Samozřejmě pochopíme, když nebudete chtít využít náhradní dopravy. Pokud jste již zaplatili a nepojedete busem, tak Vám peníze vrátíme zpět na účet. Pokud jste již zaplatili a pojedete busem, tak vám vrátíme rozdíl buď hotově v buse nebo zpět na účet (možnost domluvy). Prosíme tedy o vyjádření, zda využijete autobus nebo vás z výjezdu máme odhlásit. Děkujeme a ještě jednou se omlouváme. 

 

Cena: fanklub:  350,- Kč (280,- + 70,- vstupenka)

           junior fanklub:   250,- Kč (děti vstup zdarma)

           nečlen fanklubu:  450,- Kč (380,- + 70,- vstupenka)   

           děti do 15 let:  300,- Kč (děti vstup zdarma)    

 

Odjezd: 10:00 od BA (sraz 9:30 u BA)

Volná místa: 24 (103)

Od čtvrtečního rána se stále můžete hlásit do autobusu, ale vstupenky na zápas si musíte zařídit sami. Pro přihlášené do středy už je máme zakoupené.

1) Závazně se hlaste na email fanklubu motorfans@email.cz. Do předmětu emailu uvádějte Litoměřice, do textu příjmení + jméno (platí u přihlašování více lidí), popřípadě fanklubáci i své ID.

2) Následně bude odeslán email s potvrzením registrace, ve kterém vám bude přiděleno vaše číslo výjezdu (pro usnadnění hledání při placení je nutno si toto číslo u každého jména pamatovat).

3) Placení bude probíhat v autobuse při cestě dle seznamu přihlášených.

4) Pokud je někdo závazně nahlášen a nakonec se nemůže zúčastnit, tak se neprodleně odhlásí na mail motorfans@email.cz ! Zabíráte místo těm, kteří by jet chtěli, ale při plném obsazení autobusu nemohou.

! Ze zkušeností a postřehů si Motorfans vyhrazuje právo na určení konečného složení účastníků výjezdu.

!! V případě neukázněnosti může být daná osoba z přepravy kdykoliv vyloučena.