Tato stránka není veřejná !!!

Login:
Heslo:

Zařazení inzerátu

Typ inzerátu určuje jeho zařazení a třídí se podle něj ve vyhledávání. Typ inzerátu bude automaticky přidán do názvu (např: Prodej brusle... )

Kategorie zařazuje inzerát podle druhu nabídky (brusle, hokejky,...)

Lokalita upřesňuje místo ke kterému inzerce náleží (pouze Jižní Čechy)

Zadání inzerátu

Název inzerátu nepište velkými písmeny! Do názvu inzerátu neuvádějte jeho typ (prodám, koupím,..), který se automaticky doplní z volby typu inzerátu

správně:
dětské hokejové brusle velikost 33

špatně:
Prodám Brusle

Do popisu inzerátu uveďte co nejvýstižněji charakteristiku a zaměření své inzerce. Není potřeba zde uvádět kontakty, které uvádíte na jiném místě.

Cenu uvádějte pouze v číselné hodnotě ! Pokud chcete vybrat možnost z nabídky, tak pole pro částku nechejte prázdné.

Uvedený email slouží nejenom k odpovědím na inzerát, ale i zaslání potvrzujícího mailu o přidání inzerátu. Pomocí mailu budete mít přístup k editaci. Zaškrtnutím políčka zveřejnit bude mail viditekný v rámci inzerátu.

Fotografie k inzerátu

Výběrem z disku Vašeho počítače můžete přidat až tři fotografie, které nejlépe vystihují Váš inzerát. První fotografie z výběru se bude zobrazovat u výpisu inzerátů.
Fotografie se nemusí upravovat, budou přizpůsobeny automaticky. Povolené formáty pro fotografie jsou pouze JPEG, GIF a PNG!

Pozor!!! Nezapomínejte, že všechny fotografie podléhají autorkému zákonu. Vkládejte pouze své vlastní! Jakékoliv používání cizích fotografií bez souhlasu autora je výslovně zakázáno!

Kontaktní údaje

Pro zvýšení pravděpodobnosti odpovědi na inzerát či jeho nalezení se doporučuje vyplnit co nejvíce údajů.
Uvedením internetové adresy zvýšíte i návštěvnost Vašich stránek.